CENNÍK

REZERVUJ SI TERMÍN :)

Rezervačné tlačítko ťa presmeruje do systému Reservio, kde si môžeš rezervovať termín na vlásky.
V ponuke si vyber typ účesu, doplň svoje údaje (meno, mail, mobil), do poznámky uveď (dĺžku a farbu svojich vlasov, a nezabudni napísať farbu kanekalóna o akú máš záujem) a odošli.
Doba pletenia a cena je len orientačná - konečná cena závisí od finálneho účesu a použitých doplnkov a materiálov. Po odoslaní rezervácie ti príde oznámenie a potvrdenie do mailu. Termín sa stáva zaväzným ako pre mňa tak i pre teba, preto odporúčam uložiť si ho do kalendára v mobile. Cca 4h pred termínom ti pípne upozornenie do mailu, aby sa ti pripomenul.
Zrušenie termínu: Najneskôr 3h pred termínom je možné termín zrušiť. Prosím o ohľaduplnosť voči mne a iným klientom a nedržať termín do poslednej chvíle, možno niekto iný ho rád využije, preto ak ti potvrdený termín nevyhovuje, zruš ho čo najskôr - cez odkaz v maili od Reservio, správou cez WA alebo telefonicky.  Zrušenie je bezplatné. V prípade akýchkoľvek otázok ma kontaktuj cez WA alebo telefonicky +421 948 835 335.
Ďakujem krásne. Teším sa na tvoju návštevu :)

Ako sa pripraviť a starať o Účes?

Pár tipov a rád ako pripaviť vlasy pred termínom účesu a starostlivosť o účes.

Umývanie pred termínom?

Ideálne ak si vlasy umyješ ešte večer pred termínom, aby neboli príliš živé a dalo sa s nimi lepšie pracovať. Aj konečný efekt bude vyzerať lepšie. Ak však športuješ v ten deň a musíš si umyť vlasy po tréningu, kľudne tak urob, ja už si s tým poradím.

Vlasy kučeravé či rovné?

Ak máš kučery alebo vlnité, po umytí si ich vysuš do rovna alebo vyžehli. S kučerami sa pracuje horšie a aj účes bude trvať o to dlhšie.

Ako sa starať o účes?

Starostlivosť je podľa účesu inidividuálna.
Pánske účesy je možné vlasy aj umývať, ale lepšie vydržať čo najdlhšie. Treba však postupovať jemne a vlasy nedrhnúť. Šampón si zarobíš do fľaštičky a aplikuješ rozprašovačom, opláchneš, jemne vysušíš uterákom a aplikuješ penu na vlasy, možeš vysušiť fénom.
Dámske účesy je možné ošetrovať podobne, no neodporúčam pri účesoch s kanekalónom vlasy moc umývať, sušenie je komplikovanejšie a trvá dlhšie. Pri účesoch s rozpusteným chvostom odporúčam 2-3x za deň chvost prečesať, aby sa nezachlpil, poprípade na noc dať do drdola. Podľa potreby aplikovať penu na vlasy alebo lak.
Viac o starostlivosti ti poviem osobne.

VOUCHER

DARČEKOVÝ POUKAZ NA ZAPLETANIE COPÍKOV – IDEÁLNY DARČEK PRE KAŽDÚ PRÍLEŽITOSŤ

Prečo práve tento darčekový poukaz:

  1. Štýlový účes podľa vlastných predstáv: Obdarovaný si bude môcť vybrať svoj vlastný štýl a zapliesť si copčeky presne podľa svojich predstáv.

  2. Návšteva salóna na úpravu vlasov: Darčekový poukaz umožní návštevu nášho salónu, kde s radosťou poskytnem osobitnú starostlivosť o vlasy, vyčarujem krásny účes a doprajem chvíľku relaxu v útulnom prostredí.

  3. Unikátny darček pre všetky príležitosti: Bez ohľadu na to, či ide o oslavu narodenín, vianočný darček alebo prekvapenie pre milovanú osobu, tento darčekový poukaz je vždy štýlovým riešením.

Ako to funguje:

  1. Zakúpte darčekový poukaz: Stačí navštíviť náš salón alebo kontaktovať náš online obchod a zakúpiť darčekový poukaz na zapletanie copíkov formou klasickej objednávky.

  2. Radosť a štýl pre vášho obdarovaného: Vaši blízki si budú môcť užiť chvíle relaxácie a starostlivosti o svoje vlasy v nášom salóne.

Doprajte svojim blízkym nezabudnuteľný zážitok so štýlovým darčekovým poukazom na zapletanie copčekov.
Objednajte si ho ešte dnes a prineste radosť prostredníctvom krásnych účesov!

  • Originálny darček
  • Účes podľa vlastných predstáv
  • Príjemný zážitok
  • 100% garancia spokojnosti
Tu kúpiš VOUCHER
KONTAKT

IDERI BRAIDS - zapletanie copíkov

IDERI BRAIDS - zapletanie copíkov

Do odstavce zadejte vlastní text, který bude popisovat výše uvedený obrázek a nadpis. Do odstavce zadejte vlastní text, který bude popisovat výše uvedený obrázek a nadpis. Do odstavce zadejte vlastní text, který bude popisovat výše uvedený obrázek a nadpis. Do odstavce zadejte vlastní text, který bude popisovat výše uvedený obrázek a nadpis.

Gercenova 2a (salón The One)

85101 Bratislava - Petržalka

IČO: 52937950

+421 948 835 335

iderishop@gmail.com